Pebble 10, røykvarsler inkl. 10-års batteri
Pebble 10 er en pålitelig røykvarsler med 10-årsbatteri, enkel montering og stilrent nordisk design.
10-års batteri
Pausefunksjon
Testfunksjon
Tekniske data
| SKU | 601143 |
|---|---|
| Alarmstyrke | ≥ 85 dB / 3 m |
| Seriekoblet | Nei |
| SundaHus | Ja |
| Utbyttbart batteri | Nei |
| Livslengde batteri | 10 år |
| Arbeidstemperatur | -10 °C / +40 °C |
| Pausefunksjon | Ja |
| Strømkilde | CR123A |
| Deteksjonsprinsipp | Optisk kammer |
| Sertifisering | EN 14604 |
| Strømkilde | CR123A |
| Modell | SA701 |
| Statistikknummer | 8531103000 |
| Nobb nummer | 57130197 |
| EL-nr | 6202259 |
| Produktserie | Pebble |
| Varemerke | Housegard |
| Opprinnelsesland | Kina |
Downloads
Produktdokumenter
Dokumenter på ditt språk
Beskrivelse
Pebble 10 kombinerer sikkerhet og brukervennlighet i en tidløs design av Lars Wettre. Med et forseglet litiumbatteri som varer i hele røykvarslerens levetid på 10 år, slipper du å bytte batteri. Den monteres enkelt med 3M-teip og har test- og pausefunksjon for enkel kontroll og håndtering. Pebble 10 er driftssikker i temperaturer fra -10 °C til +40 °C og er testet og godkjent i henhold til CE og EN 14604 – en trygg og pålitelig løsning for hjemmet ditt.