Pulverslukker 6 kg 43A, rød
Slukker organiske materialer
Slukker brennbare væsker
Slukker gassbranner
Tekniske data
| SKU | 600143 |
|---|---|
| Slokkemiddel | Pulver |
| Effektivitetsklasse | 43A 233B C |
| Brannklasse | ABC |
| Arbeidstemperatur | -30 °C / +60 °C |
| Størrelse | 6 kg |
| Tømmetid | 22 sek |
| Arbeidstrykk | 15 bar |
| Kastelengde | 4-6 m |
| Sertifisering | EN3, CE, MED |
| Modell | PE6HR-C |
| Sylindermateriale | Stål |
| Drivgass | Nitrogen |
| Statistikknummer | 8424100080 |
| Nobb nummer | 60058624 |
| EL-nr | 6230651 |
| Varemerke | Housegard |
| Opprinnelsesland | Kina |
Downloads
Produktdokumenter
5 års trygghetsgaranti
- FÅ EN NY SLUKKER HVIS FAREN ER NÆR
Hvis ulykken er ute og du tvinges til å bruke brannslukningsapparatet ditt i løpet av 5 år fra kjøpsdato, får du en helt ny av oss. Ett skritt nærmere et tryggere Norge.